Canlı Destek

_+

Canlı Destek

Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı Tek Bir Platformdan Yönetin

Dünyanın en popüler sosyal medya ağlarından gelen bildirimleri yönetin. Birden fazla ekranla ve raporlarla uğraşmadan zaman ve hız kazanın. Müşterilerinizden gelen bildirimleri anında cevaplayın
Social-Media-Management
Anında Cevaplayın

Sosyal Bildirimlerinizi Yönetin

Spechy size sosyal medya hesaplarınız üzerinden gelen bildirimleri analiz etmeniz için bir çok özellik sunar. Akıllı Dağıtım algoritması ile müşteri temsilcilerinizin sosyal medya üzerinden gelen çağrılara gerçek zamanlı cevap vermelerini sağlayın. 

Social-Media-Monitoring
Social-Media-Marketing
Kazanın

Yeni Müşteriler

Hesaplarınıza gelen ve sizler hakkında daha fazla ihtiyaç duyan ziyaretçilerin sorularına anında cevap verin ve onları nitelikli müşteriye dönüştürün. 

Önceliklendirin

Akıllı Bildirim Yönetimi

Akıllı bildirim yönetimi özelliği ile temsilcilerinin takipçi sayısı yüksek kullanıcılara hemen cevap vermeleri için imkan sunar. Sosyal Medya bildirimlerini takipçilere göre yönetin. Gelen bildirimleri takipçi sayısına göre önceliklendirin ve daha fazla kitleye verdiğiniz kaliteli hizmeti duyurun.

Hizmetinizi Hızlandırın

Hazır Cevap

Spechy Müşteri Temsilcilerinin hızlı hareket etmesi ve bekleyen müşterilere biran önce hizmet vermesi için hızlı mesaj özelliği sunar. Yazışmalarda önceden tanımladığınız mesajları kullanarak hizmet sürenizde verimliliği artırın.

Hızlı Aksiyon Alın

Aksiyon Metinleri

Sosyal Medya görüşmelerin akışını siz yönetin. Görüşmelerin başlaması ve sonlandırması arasında geçen süre içerisinde karşılama, iletişim, geri bildirim, bitirme, ayrılma gibi mesajları kendiniz belirleyin. Her aksiyonda görüşmeyi dilediğiniz akışta yönetin.

Quick Answer
Sosyal Medya Yönetimi

Müşteri Kazanmanın En Hızlı Yolu

Spechy Sosyal Medya Yönetimi ile daha fazla müşteri kazanının.
Satışları artırmak ve müşteri desteğini eşsiz kılmak için bizimle iletişime geçin

İletişim Formu
*
*
*
*