Çağrı Merkezi Uçtan Uca

Whatsapp

Müşteri Destek ve Sayış operasyonlarınız da kullanmak üzere Çağrı Merkezi sistemi ile Whatsapp’i sistemimize entegre ettik. Birden fazla temsilci sadece 1 Whatsapp hesabınızdan görüşmeler yapmasını sağladık. 

Çağrı Merkezi Ses Kayıt

Facebook

Facebook sayfanızdaki paylaşımlara yapılan yorumlar ve doğrudan mesajlara hemen cevap vermeniz için Spechy’e entegre ettik. 

Çağrı-Merkezi-OmniChannel

Instagram

Instagram hesabınızda ki paylaşımlara yapılan yorumlar ve doğrudan mesajlara hemen cevap vermeniz için Spechy’i entegre ettik.  

Çağrı Merkezi Scripter

Twitter

Twitter hesabınızda ki paylaşımlara yapılan yorumlar ve doğrudan mesajlara hemen cevap vermeniz için Spechy’e entegre ettik. Belirlediğiniz #Hashtag’e yapılan yorumları görebilir ve cevaplayabilirsiniz. 

Wallboard

Telegram

Telegram hesabınıza gönderilen doğrudan mesajlara hemen cevap vermeniz ve gruplara atılan mesajları takip edebilmeniz için entegre olduk. 

Çağrı Merkezi Raporlar

Diğer Sosyal Ağlar

Entegrasyonunu yaptığımız kanallardan farklı bir kanala ihtiyaç duyduğunuzda hızlıca entegre olabilir ve oradan gelen mesajları da cevaplayabilirsiniz.

Video Mesajlar

Daha iyi hizmet için müşterilerinizden Video Mesaj almanızı veya göndermenizi istedik.

Görsel Mesajlar

Müşteri Hizmetleri için görsel paylaşımı modül olarak ekledik.

Konum Bilgileri

Adres tarifleri daha kolay olsun istedik konum bilgisi paylaşma özelliğini ekledik.

Dosya Ekleri

Excel, PDF, Wor , Powerpoint gibi dosyaları sosyal medyadan göndermenizi ve almanızı sağladık.

Çağrı Merkezi

Time Line

  • Tüm Hareketler Tek Ekranda
  • Anlık Sosyal Medya Hareketleri

Çağrı Merkezinizin Sosyal Medya’da cevapladığı tüm mesajları ve yorumları anlık görebilmeniz için Time Line hazırladık. Bir medya ajansı gibi çalışmanızı ve sosyal medyayı daha iyi yönetmenize olanak sağladık.

Sosyal Medya Monitoring
Sosyal Medya Yonetimi
Sosyal medya yönetiminizi tek platformdan gerçekleştirin.

Tüm Sosyal Medya Tek Ekran

  • Cevap şablonları
  • Performans takibi
  • Geçmiş Takibi
  • Detaylı raporlama
  • Etiket bulutu

Tüm sosyal medya hesaplarınıza gerçek zamanlı bildirimleri alıp yönetebilmenize yardımcı olduk. Kanal yönetimini temsilci bazında yönetebilir, performanslarını yönetmeniz için Çağrı Merkezi Sosyal Medya modülünü geliştirdik. 

Eşsiz Sosyal Medya Deneyimi


Tüm sosyal medya kanallarından gelen müşterilerinizi tekilleştirerek onların sizinle iletişiminin kalıcı olmasını sağladık. Anlık iletişim ile onları memnun etmenizi ve markanıza bağlı olması için Çağrı Merkezi Sosyal Medya sistemini geliştirdik. Eşsiz bir sosyal medya deneyimi için tüm sosyal ağları merkezileştirdik.
Sosyal Medya Bildirim

Omnichannel Çağrı Merkezi

Yazılımı İçin Hemen İletişime Geçin
Kingbetting giriş - Sekabet -
ecasino.pro