MÜŞTERİ İLETİŞİMİNİN EN HIZLI YOLU

Müşterilerinizle eposta iletişimini hızlandırmak için bizimle iletişime geçin
Müşterilerinizden gelen mailleri kontrol altında tutun ve ekibinize yönlendirin

Gelişmiş panel yapısı sayesinde müşterilerinizden gelen mailler operatörlerinizin ekranına aktarılır ve müşteri kaçırmazsınız

Kapsamlı gözlem ve bilgi koruma sistemi sayesinde müşterileriniz her zaman güvende

Müşterileriniz ürün yada hizmetiniz için size mail attığında kapsamlı mail inceleme ve bilgileri kontrol etme sayesinde tek bir ekrandan görmek artık çok kolay

MÜŞTERİ GEÇMİŞİNE ULAŞIN

Müşterilerinizden gelen mailleri dilediğiniz süre arşivleyebilirsiniz. Arşivleme özelliği sayesinde müşterilerinize gelecek tarihte dönüş yapabilir ve hatırlatmalar ekleyebilirsiniz.

Müşteri iletişiminin en iyi yollarından biriside mail akışını en verimli şekilde yönetebilmektir. İşletmenizin info mailini sisteminize tanımlayarak, gelen mailleri çalışanlarınıza dağıtabilirsiniz. Bu yöntem müşterilerinize geri dönüşlerinizde sizin bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Müşteri deneyimini geliştirmenize ve dijitalleşen dünyada en uygun sistemi kullanmanıza yardımcı olan hizmetimiz sayesinde önceliğiniz her zaman hizmet ve ürün iletişimini üst düzeyde tutmaktır.

HAZIR CEVAP

Maillerinizin içeriğini otomatik olarak düzenleyebilirsiniz. Müşterilerinize hazır metin, sunum, tanıtım, ürün bilgisi, fiyatlandırma gibi belgeleri formatlayarak gönderen, konu ve carbon copy bilgilerini önceden hazırlayarak düzenleyebilirsiniz.

GEÇMİŞ MAİLLERİ HEMEN BULUN

Müşterinizle daha önce hangi konuda görüştüğünüzü mü hatırlamak istemiştiniz? Akıllı filtreleme sayesinde arşivde tutulan maillerinizi zamana, müşteri adresine ve konusuna göre bulabilirsiniz.

GELİŞMİŞ ALGORİTMA

Gelişmiş algoritma sayesinde maillerinizi hızlı ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Operatörleriniz müşterilerinizden gelen bildirimleri kaçırmaz ve akıllı dağıtım sayesinde yönlendirmeleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

CRM, ERP ve E-Ticaret gibi hazırda bulunan sistemlerinize yada Spechy'nin CRM ekranına kolaylıkla entegre edilebilir. Şablonları, renkleri ve stilleri dilediğiniz gibi tasarlatabilirsiniz

Şirketinize uygun tasarımlar için

SATIŞLARI KAÇIRMAYIN

Gelen kutunuzdaki mailleri anında cevaplamanızı sağlar ve bu sayede hiç bir zaman müşteri kaçırmazsınız ve maillerinizi otomatik senkronizasyona alarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

LOGLAMA

Müşterilerinizden gelen mailleri sonuçlarına göre loglayabilirsiniz. Gelen mailleri loglama yaparak müşterinin isteğine göre ilgili departmanlara yönlendirerek iletişim akışını yönetebilirsiniz. Bu sayede hem etkili, hem verimli, hem de hızlı bir iletişim kaynağı sağlayabilirsiniz.

Mail Yönetimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Hemen Müşteri Kazanın