MÜŞTERİ HİZMETLERİNİZİ UÇURUN

Spechy’nin sunduğu çok kanallı iletişim teknolojileri ile müşterileriniz ile daha hızlı, daha verimli, daha etkin iletişime geçin.

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Bildirimleri

Dünyanın en popüler sosyal medya ağlarınadan gelen bildirimleri yönetin. Facebook, Twitter, Instagram, Viber, Telegram, Google Plus, Linkedin, Bip ve diğer uygulamaları da yönetin ve müşterilerinizi memnun edin. 

Canlı Destek

Müşterilerinize gerçek bir mağazadaymış gibi anında iletişim kurun. Gelen sohbet taleplerini Web, Mobil Web ve Mobil uygulamanızdan yönetin.

Görüntülü Görüşme

Web, Mobil Web ve Mobil uygulamanızdan müşterileriniz ile görüntülü görüşün ve onların destek taleplerine yüz yüze cevap verin.

Telefon

Yeni nesil telefon santral özelliklerini tümleşik olarak alabilir ve müşterilerinizden gelen çağrıları ister IVR ister TTS gibi teknolojileri kullanarak yönetin.

E-Mail Yönetimi

Şirketinize gelen mailleri belirlediğiniz kurallar çerçevesinde müşteri temsilcileriniz ile buluşturun. Tüm mail trafiğinizi raporlar ve bu kanaldan gelen bildirimleri gerçek zamanlı yönetin.

Kiosk

Mağazalarda veya Şubelerinizde self servis olarak hizmet vererek müşterileriniz görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Şikayetleri ve Talepleri Merkezileştirerek çağrı merkezinizden karşılayın.

Tüm Kanallardan Gelen

Müşterilerinizi Tekilleştirin

Spechy iletişim kanallarından gelen müşterilerinizi tek bir platformda tekilleştirmenizi sağlar. Onların sizinle daha önce yaptıkları tüm iletişim detaylarını görmenize yardımcı olur. 

SingleCustomer

Gelişmiş Çağrı Dağıtımı

Sosyal Medya, Canlı Destek, Görüntülü Görüşme, Telefon ve diğer kanallardan gelen çağrıları doğru ekip, departman veya müşteri temsilcilerine yönlendirin.

Otomatik Çağrı Dağıtımı

İster Telefon, ister Sosyal Medya veya diğer kanallardan gelen çağrıları, bildirimleri önceden belirlediğiniz Kurallara, Kuyruklara, İş Saatlerine ve Temsilci Yeteneklerine göre optimize ederek dağıtımını yapın. 

Yeteneklere Göre Dağıtım

Müşterilerinizin memnuniyetini artırmak için en yetenekli temsilcilere tüm bildirimleri öncelikli olarak yönlendirin. 

Çağrı Grupları

Bildirimlerin cevaplandığından ve doğru dağıtıldığından emin olmak için çağrı gruplarını yönetebilir ve gerçek zamanlı yönetin. 

Cevapsız Çağrı Yönetimi

Tüm temsilcileriniz meşgul yada yerinde olmayan temsilcilerin çağrılarını belirlediğiniz kurallarda dağıtın. 

Mobil Yönlendirme

Çağrıları belirlediğiniz GSM numarasına veya diğer bildirimleri mobil uygulamaya yönlendirerek ofis dışında uzak ofiste veya evde de cevaplayın. 

Recall

Sizi arayan ve ulaşamayan müşterilere müsait olduğunuz zamanda sistem otomatik arayarak çağrıları size bağlar, bu şekilde iletişim performansınızı en üst düzeye taşıyarak müşteri memnuniyetini arttırın. 

İzleme ve Raporlama

İletişim Merkezinizi gerçek zamanlı izleyin ve raporları yorumlayın.

Monitoring

Tüm iletişim kanallarını ve temsilcileri gerçek zamanlı izleyin, anlık müdahale edin ve kararlar alın.

Zaman Çizelgesi

Tüm bildirimlerin zaman çizelgesinde performansı izleyebilir ve temsilcileri optimize edebilirsiniz. 

Trafik Kontrol

İletişim Merkezine gelen bildirim trafiğini gerçek zamanlı görüntüleyin ve iletişim kanallarının yoğunluğuna göre optimize edin. 

Özel Raporlar

Kendinize özel sorgular ve raporlar oluşturun. Gerçek zamanlı veriler ile dilediğiniz gibi oynayın. 

Raporlama Servisleri

Raporlama Servisleri ile QlikView, QlikSense, Tableau, Slemma, Ubiq, Sisense gibi analiz araçlarına entegre edin. 

Tüm İletişimi Tek Bir Platformdan Yönetin

Telefon, Canlı Destek, Video, Sosyal Medya, E-Mail ve diğer