Dünyanın önde gelen CRM yazılımları ve ya Özel yazılımlarınız

CRM Entegrasyonu

Dünyanın önde gelen CRM yazılımlarına tek bir tıklama ile entegre olma yeteneği Spechy müşterilerinizi daha iyi tanımanıza ve yönetmenize yardımcı olur.

Dünyanın Önde Gelen

CRM YAZILIMLARI

Salesforce-Entegrasyon-Logo
Spechy Çok Kanallı İletişim platformunu SalesForce’u entegre ederek daha hızlı, daha kolay satış ve servis süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Müşteri bilgilerine tek bir platform üzerinden erişerek müşteri deneyimini en seviyeye taşıyabilirsiniz. Entegrasyon ile gelen bildirimlerde FCR oranınızı artırabilirsiniz.
Microsoft-Dynamics-Entegrasyonu
Spechy'nin Microsoft Dynamics entegrasyonu ile, eksiksiz bulut iletişim merkezi çözümünün birleştirilmiş avantajlarından ve Microsoft'un güçlü CRM yazılımının iş zekasından yararlanabilirsiniz. Spechy ile müşteri sorgularına daha hızlı cevap verebilir, satış kampanyalarının verimliliğini artırabilir veya sadece mutlu müşteriler aracılığıyla işinizi büyütebilirsiniz.
Sugar-CRM-Entegrasyon
Daha fazla satış fırsatları yakalamak, pazarlama girişiminde bulunmak veya daha kaliteli müşteri hizmetleri sunmak istediğinizde, Spechy SugarCRM Entegrasyonu bu zorluğu aşabilir. CRM'nizde bulunan güçlü bilgileri gelişmiş çok kanallı iletişim platformumuz ile birleştirerek daha anlamlı müşteri ilişkileri yaratma, satış ve pazarlama kampanyalarını geliştirme yetkisine sahip olursunuz.
Zoho-CRM-Entegrasyon
Spechy Zoho entegrasyonu ile tüm satış ve destek süreçlerinizi daha hızlı, daha esnek yönetebilir, müşterilerinize eşsiz müşteri deneyimi sunabilirsiniz. Zoho'nun tüm ürünleri ile entegre edebilir yeteneklerinizi artırabilirsiniz.