Outbound Dialer Nedir?

Çağrı Merkezlerinde binlerce, on binlerce müşteri listesini en kısa sürede temsilci veya temsilcisiz dış arama yaparak ulaşan sistemlerin tümüdür. Outbound dialer kendi içerisinde Predictive Dialer, Progressive Dialer, Preview Dialer ve Robot Dialer olarak dörde ayrılır. 

Text-To-Speech
Predictive Dialer
Outbound Dialer

Üretkenliği Artırın

Predictive Dialer, temsilcilerin yaptığı giden arama sayısını % 200-300 artırabilir. Çağrı oranlarını saatte 5’ten 15’e çıkararak daha fazla gelir elde edin! Üretkenliği aramaların hızlanması ve sekreter, meşgul tonu ve cevapsız aramaların sistem tarafından filtrelenmesinden gelir. Sizler için Predictive Dialer geliştirdik ve tele satış operasyonlarında verimliliği artırmanıza olanak sağladık. 

Tele Pazarlama

Kampanyalarınızı Yönetin

Geliştirdiğimiz arayüz ile dakikalar içerisinde Tele Pazarlama kampanyanızı başlatmanızı ve raporlamanızı sağladık. Kolay arayüz ve eksiksiz fonksiyonları ile kampanyalarınızı tam kontrol etmenize ve başarı oranını artırmanızı için gereken akışları ekledik. 

musteri-deneyimi-pazarlama
Outbound Dialer

Advanced Features

Liste Yönetimi:

Excel listerinin yüklenmesinin yanında kullandığınız CRM sistemlerine entegre olarak dilediğiniz müşterileri dilediğiniz zaman arayabilir. Üstelik listeleri istediğiniz biçimde isimlendirebilirsiniz.  

Kampanya Yönetimi

Eş zamanlı olarak dilediğiniz sayıda Kampanya başlatabilir yönetebilirsiniz. Tüm kampanyaların ortak olduğu gibi kendine has özellikleri de  ayrıca ayarlayabilirsiniz. 

Arama Yönetimi

Dialer aramalarınızı dilediğiniz saat dilimine göre belirtebilirsiniz.Dilerseniz yavaş dilerseniz çok hızlı arama yaptırabilirsiniz. 

Gelişmiş Raporlama

Kampanya bazında detaylı raporlama ile performansları görebilirsiniz. Anlık raporlar ile arama performanslarını ölçebilir ve müdahale edebilirsiniz. 

Arama Tahminleme 

Kampanyalarınızın içerisinde bulanan veri listelerinin ulaşım oranlarına göre kanal ve arama sayılarını optimize ederek daha verimli, üretken temsilcilere sahip olursunuz

SES ve SMS Bildirimleri

Veri listelerin ulaşım durumlarına veya ulaşım adetlerine göre otomatik SMS veya belirlediğiniz Sesli Mesajı gönderebilirsiniz.  

Outbound Dialer

Detaylar için Hemen İletişime Geçin
Kingbetting giriş - Sekabet -
ecasino.pro