Dünyanın Önde Gelen CRM yazılımlarına ve Özel yazılımlarınıza entegre oluyoruz

CRM YAZILIMLARI

salesforce omnichannel

SalesForce

Spechy Çok Kanallı İletişim platformunu SalesForce’u entegre ederek daha hızlı, daha kolay satış ve servis süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Müşteri bilgilerine tek bir platform üzerinden erişerek müşteri deneyimini en seviyeye taşıyabilirsiniz. Entegrasyon ile gelen bildirimlerde FCR oranınızı artırabilirsiniz.

SugarCRM Omnichannel

Sugar CRM

Daha fazla satış fırsatları yakalamak, pazarlama girişiminde bulunmak veya daha kaliteli müşteri hizmetleri sunmak istediğinizde, Spechy SugarCRM Entegrasyonu bu zorluğu aşabilir. CRM’nizde bulunan güçlü bilgileri gelişmiş çok kanallı iletişim platformumuz ile birleştirerek daha anlamlı müşteri ilişkileri yaratma, satış ve pazarlama kampanyalarını geliştirme yetkisine sahip olursunuz.

Dynamics CRM

Microsoft Dynamics

Spechy’nin Microsoft Dynamics entegrasyonu ile, eksiksiz bulut iletişim merkezi çözümünün birleştirilmiş avantajlarından ve Microsoft’un güçlü CRM yazılımının iş zekasından yararlanabilirsiniz. Spechy ile müşteri sorgularına daha hızlı cevap verebilir, satış kampanyalarının verimliliğini artırabilir veya sadece mutlu müşteriler aracılığıyla işinizi büyütebilirsiniz.

Zoho Omnichannel

Zoho

Spechy Zoho entegrasyonu ile tüm satış ve destek süreçlerinizi daha hızlı, daha esnek yönetebilir, müşterilerinize eşsiz müşteri deneyimi sunabilirsiniz. Zoho’nun tüm ürünleri ile entegre edebilir yeteneklerinizi artırabilirsiniz.

SuiteCRM Omnichannel

Suite CRM

Suite CRM entegrasyonu ile tüm satış ve destek süreçlerinizi daha hızlı, daha esnek yönetebilir, müşterilerinize eşsiz müşteri deneyimi sunabilirsiniz. Suite CRM’in tüm modülleri ile entegre edebilir yeteneklerinizi artırabilirsiniz.

Omnichannel Software

Özel Yazılımlar

 

İster Özel isterse dünyanın önde gelen CRM yazılımlarına tek bir tıklama ile entegre olma yeteneği Spechy müşterilerinizi daha iyi tanımanıza ve yönetmenize yardımcı olur.

İster Open Source ister Dünyanın Önde Gelen Santral Donanım ve Yazılımları

Santral Uygulamaları

Avaya Omnichannel

AVAYA

Spechy’nin AVAYA entegrasyonu iki çözümün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda tüm iletişim alt yapınızı Omni-Channel yapmanızı sağlar. Daha fazla iletişim merkezi yeteneklerine sahip olabilirsiniz.

Cisco OmniChannel

CİSCO

Spechy’nin CİSCO entegrasyonu iki çözümün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza yardımcı olur. Düşük maliyeti ve Bulut tabanlı yapısı ve Hybrid Cloud olma yeteneği ile tüm iletişim alt yapınızı Omni-Channel yapmanızı sağlar.

asterisk omnichannel

Asterisk

Spechy’nin ASTERISK entegrasyonu iki çözümün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza yardımcı olur. Daha kararlı bir Ip santrale sahip olabilirsiniz. Web tabanlı yönetim yeteneğine sahip olabilir ve tüm iletişiminizi çok kanallı yapı haline dönüştürebilirsiniz.

İster Open Source ister Dünyanın Önde Gelen Servis Destek Yazılımları

Servis Destek Yazılımları

Zendesk Omnichannel

ZENDESK

Spechy ve Zendesk entegrasyonu ile gelişmiş müşteri hizmetleri yazılımınızı, gelen, giden ve bulut tabanlı iletişim merkezi çözümleri grubuyla birleştirir. Tüm destek faaliyetlerini, müşteri memnuniyeti ölçümlerini ve iletişim özelliklerini tek bir kullanıcı arabiriminde düzene sokarak temsilcilerin sorunsuz bir müşteri deneyimi sunma gücüne sahip olmalarını yardımcı olur.

ServiceNow Omnichannel

SERVICENOW

ServiceNow ile Spechy bulut iletişim platformu ile yüksek kaliteli müşteri desteği sunma becerinizi basitleştirin ve otomatikleştirin. Açılan servis taleplerini çok kanallı olarak yönetebilir ve iletişim yeteneklerinizi artırabilirsiniz.

FreshDesk Omnichannel

FRESHDESK

FreshDesk entegrasyonu ile gelişmiş Help Desk Ticketing yazılımınızı,çok kanallı iletişim merkezi çözümleri grubuyla birleştirir. Tüm destek faaliyetlerini, müşteri memnuniyeti ölçümlerini ve iletişim özelliklerini tek bir kullanıcı ara biriminde düzene sokarak temsilcilerin sorunsuz destek hizmeti sunmalarına yardımcı olur.

Tüm Bankaların ve Ödeme Sistemlerinin Sanal Pos Entegrasyonu

ÖDEME SİSTEMLERİ

MasterVisa OmniChannel

BANKALAR

Visa ve Master logolu tüm banka sanal poslarına entegre olarak tüm iletişim kanallarından tahsilat yapmanıza yardımcı oluyoruz.

iyzico omnichannel

IYZICO

İyzico Ödeme Sistemleri entegrasyonu ile İyzico servislerini kullanarak tüm iletişim kanallarında Kart Saklama, Tahsilat işlemlerinizi yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Paytr OmniChannel

PAYTR

PayTR entegrasyonu ile pazar yerlerinde yapılan alışverişleri çok kanallı hale getirebilir ve tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Omnichannel Call Center

Omnichannel Call Center
Facebook, Whatsapp, Instagram, Phone, Web Chat, EMail

Integrated

We have enabled you to provide integrated service to customers in all incoming calls to Call Centers, we have enabled your Customer Call Center to come through the communication channel they prefer, and we have deduplicated your customers coming from all these communication channels. Thus, we have made it possible for you to see the entire communication history of a customer. With the Spechy OmniChannel Call Center Platform, we have enabled you to better serve your customers.

Omnichannel Çağrı Merkezi