Türkiye’nin En İyi Bulut Tabanlı İletişim Merkezi

Bulut tabanlı iletişim merkezi

İletişim Merkezi (Operasyon) Yazılımı Nedir?

İletişim merkezi yazılımı işletmelere, müşteri iletişim merkezini aktif kullanabilmek için gerekli yetenekleri sağlar. İster geleneksel bir çağrı merkezinin, ister çok kanallı bulut tabanlı iletişim merkezinin parçası olsun, iletişim merkezi operasyonları; gelen çağrıları sıraya alma, yönlendirme, bilgisayar sistemleri ile entegrasyonunu sağlama ve tüm iletişim operasyonları için gerekli olan yönetim araçlarını mümkün kılar.

İletişim merkezi operasyon araçları, destek ekipleri tarafından bir yardım hattını kullanmak için veya satış ekipleri tarafından arama yapmak için yaygın olarak kullanılır. Bu ürünler, müşteri bilgilerine erişmek ve işlem sonrası özetlerle müşteri kayıtlarını güncellemek için CRM yazılım uygulamaları ile entegre olur.

İletişim merkezi operasyon özellikleri, iletişim kanalları eklemenin ötesinde telekom hizmetleri yazılımıyla örtüşebilir.

Bulut Tabanlı İletişim Merkezi & Şirket İçi İletişim Merkezi

Tüm iletişim merkezi operasyon yazılımları benzer işlevsellikler sağlarken, müşteri ihtiyaçlarına göre farklı biçimlere evrilebilir. En yaygın bölünme ise, şirket içi iletişim merkezi sistemleri ve bulut tabanlı iletişim merkezi sistemleri arasındadır. Şirket içi, iki seçenek arasında en eski olandır. Kökleri sabit hatlı telefon ve donanıma dayanırken, kullanım için internet ve IP telefonuna bağlıdır.

Bulut tabanlı iletişim merkezi ise, tüm gelen ve giden müşteri iletişimlerini yöneten, internet tabanlı bir sistemdir. Ses, SMS, e-posta ve sosyal medya dahil olmak üzere birden çok kanalda olağanüstü düzeyde müşteri hizmetleri sunmanıza olanak tanır. Kapsamlı bir araç ve uygulama paketi sunan bir iletişim merkezi çözümüdür.

Türkiye’nin En İyi Bulut Tabanlı İletişim Merkezi

Türkiye’nin en iyi bulut tabanlı iletişim merkezlerinden biri olan Spechy, bir işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm iletişim kanallarını tek merkezden yönetebilen, Omnichannel altyapısı ile kullanıcılarını eşsiz hizmetiyle buluşturan yeni nesil bir çağrı merkezi platformudur.

Spechy; iletişim dünyasında işletmelerin kendilerini yeniden keşfetmelerine olanak tanıyan, geleneksel iletişim teknolojilerini yeni nesil teknolojiye dönüştüren bir çağrı merkezi platformu olma özelliklerini taşımaktadır.
%100 yerli ve milli olan Spechy, ülkemizde bulunan veri merkezlerini kullanmaktadır.
Yazılım ve Çağrı merkezi sektöründe deneyimli olan ekibimizin temel önceliği ise kullanıcılarımıza daima güvenli bir teknolojik altyapı deneyimi yaşatmaktır.
Spechy olağanüstü deneyim ve bilgiler ile hazırlanmış ve müşterilerine sunulmuştur. Bu nedenle eşsiz ve dinamik bir yapıya sahiptir.

Tüm İletişim Kanallarına Kolayca Bağlanın!

Kanalları bir araya getirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, artık sadece bir çağrı merkezi yazılımı değil omnichannel çağrı merkezi yazılımı ile süreçlerinizi çok daha hızlı ve kolay yönetebilirsiniz. Yeni müşteri iletişim kanallarınızı kolayca ekledikten sonra tüm marka ve çevrimiçi görüşmelerinizi tek ekrandan, birleştirilmiş görünümle ve eş zamanlı yönetebilirsiniz.

Integration

İletişim Merkezinde bilgiye erişimin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu sebeple günümüzde önde gelen CRM, ERP sistemleri ile entegre ilerliyoruz.
Kullandığınız E-Ticaret sistemleri ve Sanal Pos uygulamaları ile kolayca entegre olabilme özelliğini de taşıyoruz.

OmniChannel

Türkiye’nin en iyi Bulut tabanlı iletişim merkezlerinden biri olan Spechy; Canlı Destek, E-posta, Facebook, Instagram, Twitter, Telefon, Görüntülü Görüşme gibi birçok iletişim kanalını tek bir platformdan yönetmenizi sağlıyor. Bununla beraber müşterilerinizi tekilleştirmenizi ve iletişiminizde kullanacağınız kanal bazlı raporlamanız için sistemimizi hizmetinize sunuyoruz.

Customer Experience

İletişim Merkezinizin yaptığı tüm mesajlaşmaların ve müşteri temsilcisi performanslarının ölçümünü sağlıyor ve geliştirdiğimiz dağıtım algoritması ile müşteri mesajlarına daha hızlı cevap vermenize yardımcı oluyoruz.
Aynı zamanda bu iletişim kanalı ile ilgili detaylı raporlar ve analizler geliştirip diğer iletişim kanallarında olduğu gibi canlı destek için müşteri deneyimini ölçmenize yardımcı olacak tüm özelliklerin ölçülebilir ve anlık olmasını sağlıyoruz.