Chat Bot Helps

Chat Bot’lar Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Chat Bot nedir?

Chat Bot’lar gerçek bir sohbet esnasında sorulan sorulara önceden tanımlı cevapları anında verebilen programlardır.Ve bu nedenle birçok sektör için sıradaki yeni değer Chat Bot kullanımı. İşletmeler müşteri için verdiği hizmette Chat Bot kullanmaya ve yönelmeye başladı. Chat Bot eğlence, satış, ,sigorta,e-ticaret, bankacılık, sağlık, müşteri hizmetleri gibi birçok sektöre ait süreçlere uygulanabilirler. Aynı zamanda internet sitenizden tutunda CRM, ERP gibi uygulamalara da Chat Bot’lar entegre olabilir. İşletmenizde kullanılan uygulamalarınızda ki süreçlerinize kullanıcıların sorularına anında cevap vererek verimliliği artırabilirler. Tıpkı Facebook Messenger, Telegram, Slack gibi uygulamalarda var olduğu gibi.

Günümüzde bir çok sektörde sizler farkında olmadan yemek siparişi verirken, online alışveriş yaparken, kargo, sipariş durumu sorgularken chat bot’lar ile görüşüyor olabilirsiniz.

İşletmenize tam olarak nasıl yardımcı olur?

Hiçbir müşteri almak istediği destek için beklemek istemez. Tüm sorulara anında cevap almak onları memnun eder. Önceden hazırlanmış Sıkça Sorulan Sorulara anında cevap verebilirler. Müşterileriniz ürün veya hizmetleriniz için daha önceden belirlenen cevapları en hızlı şekilde alacakları için memnuniyetleri artacaktır.

Görevleri yerine getirmede üstüne yoktur.

Örneği Pizza Siparişi vermek istediğinizde Chat Bot bunu sizin için oldukça kolaylaştıracak ve sadece evet hayırlar ile size seçenekler sunacaktır. Dakikalar hatta saniyeler içerisinde siparişinizi anında oluşturacak ve pizzanızı fırına gönderecektir.

Kişiselleştirilmiş Hizmet Verebilirler

Bir CRM uygulaması ile kolayca entegre olur ve müşterilerin sohbete başlarken daha önce yaşadıkları sorunları onlar sormadan çözümünü dahi söyleyebilirler. Bununla birlikte onlara ismi ile hitap edebilir doğum günlerinde onlara özel bir mesaj okuyabilirler.

Satış ve Hizmette Artış Sağlarlar mı?

Satış yapabilir veya Müşterileriniz kölesi olarak onlara hizmet edebilirler. Spechy Chat Bot ile daha fazla satış yapabilir ve müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Ayrıca müşterileri deneyimini eşsiz kılabilirsiniz.

Kingbetting giriş - Sekabet -
ecasino.pro