Typing

Canlı Destek Hız Testi

Hızlı yazamıyorsanız müşterilerinize de hızlı hizmet veremiyorsunuz demektir. Canlı Destek Hız Testi ile önce hızını ölçmeli ve ortalamanın üzerinde olmalısınız. Canlı Destek Hız Testi sonuçları Canlı Destek için çok önemli bir parametre. Müşterileriniz sizlere yavaş yazabilir hatta beklemekten sıkılabilirsiniz ama sizin cevaplarınızın her zaman en hızlı şekilde olması gerekiyor.

Hızlı yazmak kadar doğru yazmakta çok önemli, kelimeleri kullanırken noktalama kurallarına uyum sağlamanız sizlerin daha anlaşılır olmasını sağlamanın yanında okuyanlar için de bu dile uyma hissiyatı uyandırır.

Bazı durumlarda noktalama işaretleri sizleri iletişime kapatabiliyor bu nedenle formal yazışmaların dışına çıkma durumunuz olabilir. Örneğin yazışmalarınızda her cümleden sonra nokta koyuyorsanız işiniz çok zor. Aslında yapmanız gereken metni göndermek olmalı ve nokta koymadan yapmalısınız. Siz nokta kullandığınızda karşı taraf görüşmek istemediğinizi ve bir an önce görüşmeyi sonlandırmaya çalıştığınızı hissedecektir.

Resmi yazışmanın dışına çıkmak Whatsapp’de arkadaşınız ile yazışır gibi değil tabi ki kısaltmaları mümkün olduğunda az kullanmak, siz ve bey ile hitap etmeniz müşterileri yazışmada değerli hissettirecektir.

Cümlelerinizi kısa ve öz tutmalı açıklamaları daha çok yönlendirici yapmalısınız. Sitenin içerisinde yer alan S.S.S’den  faydalanmalı ve müşteriyi bu sayfaya dinamik olarak yönlendirmelisiniz. Sayfa yönlendirmesinden sonra sohbete kaldığı yerden devam etmeli ve yardım etme talebinde standart bir cümle ile devam etmelisiniz.

Tabi bunları uygulamadan önce hızınızı ölçmeniz de fayda var.

Hız testi bir dakika içerisinde sizlere rastgele kelimeler önerecek ve bunların en hızlı ve doğru bir şekilde yazmanızı isteyecek. Bakalım ne kadar hızlı yazabiliyorsunuz?

Hız Testine Başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hız Testi Sonuçlarına göre çıkan sonuçlara göre dakikada en az 50 kelime ve üzeri yazmanız gerekiyor.

İnternet sitenizi ziyaret edenler içinde hız önemli ve bu test ile bir çok yabancı dilde sınayabilirsiniz.

Canlı Destek Hız Testi
Canlı Destek Hız Testi sonuçlarınız umarım beklediğinizden iyi sonuçlanır.