Çağrı Merkezi Uçtan Uca

Otomatik E-Posta Dağıtımı

İşletmenize gelen e-postları belirlediğiniz dağıtım kuralları ile temsilcilere gerçek zamanlı dağıtmayı sağladık. Böylelikle e-postaları kayıt altına almanızı ve müşterilerinize daha hızlı dönüş yapmanız için modül tasarladık.  

Çağrı Merkezi Ses Kayıt

Yazışma Kayıtları

Çağrı Merkezinde yapmış olduğunuz e-posta görüşmelerinin kayıtlarını tuttuk ve sizin kolayca erişip okumanızı sağladık. 

Çağrı-Merkezi-OmniChannel

Şablon Gönderimi

Müşterilerinize önceden belirlediğiniz HTML şablonları göndermenizi ve iletişimi daha kontrollü yönetmenizi sağladık. E-Postaları gerçekleşen koşullara göre sistem tarafından otomatik gönderilmesini sağladık. 

Otomatik

E-Posta Takip Sistemi

  • Gerçek Zamanlı Okundu Açıldı
  • Tetikleyici
  • Şablon Gönderimi
  • Otomatik Cevaplayıcı

Müşterilerinizden aldığını ve onlara gönderdiğiniz e-postaların öneminin farkındayız. Bu nedenle gelişmiş e-posta yönetimi ile müşteri temsilcileriniz şablon mesajlar, hızlı cevaplar kullanmakla birlikte müşteriyi takip edip gönderdiğiniz e-postayı okuduklarında onları bilgilendiren ve müşteriyi hemen aramalarını, onlarla web chat ile ile iletişime geçmelerin hatta görüntülü görüşme yapmalarını sağladık.  

AutomatedEmail
Email Yönetimi
Anlık E-posta Dağıtımı

Fırsatları Kaçırmayın

Spechy, gönderdiğiniz her e-postadan en iyi şekilde yararlanmak için hazırlandı. Alıcınız size yanıt vermezse, tetikleyici özelliği ile alıcıya tekrar e-posta göndermesini ve yeni ürün kampanya hizmetlerinizden haberdar olmasını sağladık. Üstelik sadece gönderdiğiniz e-posta için değil size gelen e-postalar içinde aynı özelliği sunuyoruz. E-posta alınan ve verilen cevapları temsilciler için ayrı kaydedip raporluyoruz, bu şekilde analizlerinizi daha detaylı yapabiliyorsunuz.   

MÜŞTERİ DENEYİMİ

Gönderdiğiniz e-postalarda müşteri memnuniyetini ölçmeniz için e-posta anket sistemi geliştirdik. Üstelik müşterilerinizi merkeze alarak bu işlemleri yapıyoruz.
CX Müşteri Deneyimi
Çağrı-Merkezi-Raporları

Analiz

Sizlere tıpkı diğer kanallarda olduğu gibi detaylı analizler ve raporlar sunuyoruz. E-posta okundu açıldı raporları ile birlikte müşteri hizmetleri performansı ve temsilci performanslarını raporluyoruz.

Omnichannel Çağrı Merkezi

Yazılımı İçin Hemen İletişime Geçin
Facebook, Whatsapp, Instagram, Telefon, Web Chat, E-Posta

Tümleşik

Çağrı Merkezlerine gelen tüm çağrılarda tümleşik olarak müşterilere hizmet sunmanızı sağladık, Müşteri Çağrı Merkezinize tercih ettiği iletişim kanalından gelmesini sağladık ve tüm bu iletişim kanallarından gelen müşterinizi tekilleştirdik. Böylece bir müşterinin tüm iletişim geçmişini görmenizi sağladık. Spechy OmniChannel Çağrı Merkezi Platformu ile müşterilerinize daha iyi hizmet vermenizi sağladık

Omnichannel Çağrı Merkezi
Kingbetting giriş - Sekabet -
ecasino.pro