Canlı Destek

_+

Canlı Destek

Müşteri Kazanmanın En Hızlı Yolu

Canlı Destek ile satışları ve müşteri desteğini artırmak için daha fazla etkileşimde bulunun, onlara özelleştirilmiş mesajlar gönderin
Canlı Destek
Etkileşimi Artırın

Müşterilerinize Daha Yakın Olun

Spechy Mobil Uygulama ve Web  sayfanız için gerçek zamanlı mesajlaşma uygulaması özelliği bulundurur. Sitenizin trafiğini gerçek zamanlı izleyin ve sayfalarınızın ziyaretçi analizlerini görün. Canlı Destek Yazılımı içerisinde yer alan tetikleyici özelliği ile ziyaretçilerinizin bulundukları sayfaları takip edin ve sizin belirlediğiniz kurallarda onlara bildirimler gönderin.

LiveChatMessage
Message Distribition
Kaçırmayın

Gelişmiş Çağrı Dağıtımı

Sayfa ziyaretçilerinizden gelen mesajları gelişmiş çağrı dağıtım özelliği ile müşteri temsilcilerinizin kaçırmasını engelleyin. Müşterilerilerinize hemen cevap verin ve satışları kaçırmayın. 

Etkileşimi Artırın

PROAKTİF MESAJ

Spechy internet sayfanızda gezen müşterilerinizi takip eder ve sizin belirlediğiniz URL, Ziyaret, İçerik ve Zaman kurallarına göre etkileşime girerek onlara belirlediğiniz mesajı yayınlar. Ziyaretçilerinize belirlediğiniz kurallara göre mesaj gönderin ve onlarla etkileşime geçin.

Hizmetinizi Hızlandırın

Hazır Cevap

Spechy Müşteri Temsilcilerinin hızlı hareket etmesi ve bekleyen müşterilere bir an önce hizmet vermesi için hızlı mesaj özelliği sunar. Yazışmalarda önceden tanımladığınız mesajları kullanarak hizmet sürenizde verimliliği artırın.

Hızlı Aksiyon Alın

Aksiyon Metinleri

Tüm görüşmelerin akışını siz yönetin. Ziyaretçinin Canlı Destek penceresini açması ile başlayan ve sonlandırmasına kadar geçen süre içerisinde karşılama, iletişim, geri bildirim, bitirme, ayrılma gibi mesajları kendiniz belirleyin. Her aksiyonda görüşmeyi dilediğiniz akışta yönetin.

Quick Answer
Canlı Destek

Müşteri Kazanmanın En Hızlı Yolu

Spechy Canlı Destek ile daha fazla müşteri kazanının.
Satışları artırmak ve müşteri desteğinin eşsiz kılmak için bizimle iletişime geçin

İletişim Formu
*
*
*
*