Çağrı Merkezi Uçtan Uca

IVR - Sesli Yanıt Sistemi

IVR ile sizi arayanları sesli bir şekilde karşılamasını ve onları belirlediğiniz kişilere yönlendirmesini sağladık. Müşterilerinizin tuşlama yaparak borç sorgulama, bakiye öğrenme gibi işlemleri yapmasını kolaylaştırdık. 

Çağrı Merkezi Ses Kayıt

Ses Kayıt

Çağrı Merkezinde yapmış olduğunuz görüşmelerin ses ve yazışma kayıtlarını tuttuk ve sizin kolayca erişip dinlemenizi sağladık. Ses kayıtlarını sıkıştırılmış formatta tutarak daha az er kaplamasını sizler için sağladık.

Çağrı-Merkezi-OmniChannel

Otomatik Arama

Predictive Dialer (Öngörülü arama) , Preview Dialer (Ön izleme) otomatik arama modülleri ile satış operasyonlarınızın verimliliğini artırmanıza ve binlerce müşteriye daha hızlı ulaşmanızı sağladık.

Çağrı Merkezi Scripter

Scripter

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcilerinin çağrı esnasında akışlarını yönetebileceği bir scripter hazırladık, temsilcilerin çağrıları daha kontrollü ve önceden tanımlı metinlerle yönetmesine imkan sunduk.

Wallboard

Wallboard

Tüm operasyonu gözlemleyeceğiniz gelişmiş çağrı merkezi wallboard’ı hazırladık. Bu çağrı merkezi wallboard’ı temsilcilerin durumlarını göstermekle beraber operasyon verilerini de gerçek zamanlı olarak sizlere sunmasını sağladık.

Çağrı Merkezi Raporlar

Raporlama Analiz

Çağrı Merkezi üretim, operasyon raporları, çağrı raporları, sonuç kodu raporları, iletişim kanalı raporları, müşteri temsilcisi performans raporları gibi bir çok raporu sizler için önceden tasarladık. 

Çağrı-Merkezi-OmniChannel

OmniChannel

İletişim Merkezinizde Canlı Destek, E-posta, Facebook, Instagram, Twitter, Telefon, Görüntülü Görüşme gibi bir çok iletişim kanalı tek bir platformdan yönetmenizi sağlamakla beraber müşterilerinizi tekilleştirmenizi ve iletişim kanal bazlı raporlamanız için sistem geliştirdik. 

Çağrı-Merkezi-OmniChannel

Müşteri Deneyimi

Eşsiz bir müşteri deneyimi için gereken CSAT, CES, NPS, FCR , FRT ve diğer tüm metrikleri farklı zaman dilimlerinde farklı koşullarda denemeniz ve müşteri deneyimi kalitesini artırmanız için sürekli sistemsel olarak takip edeceğiniz platformu oluşturduk. 

Çağrı-Merkezi-Backoffice

Bildirim Yönetimi

İletişim başladığı yerde mükemmelliği yakalamak için Müşteri Temsilcisi ile başlayan iş süreçlerinizi ölçme ve değerlendirme, departmanlar arası bildirim yönetim performansı karşılaştırmanız için tümleşik bildirim yönetimi sistem hazırladık.

Çağrı Merkezi

Wallboard

  • Tüm Operasyon Tek Ekranda
  • Gerçek Zamanlı Temsilci Durumları
  • Liderler Tablosu
  • İletişim Kanalları Detayları

İletişim merkezinde tüm süreci tek ekrandan yönetebilecek ve operasyonda bulunan Televizyonlara yansıtabileceğiniz bir wallboard hazırladık. Günlük Temsilci Performanslarını bu ekrandan takip etmenizi sağladık. 

Çağrı Merkezi Wallboard
Çağrı-Merkezi-Kalite-Yönetimi
Ölçme Değerlendirme

Kalite Yönetimi

  • Dinamik Kalite Formları
  • Yazışma ve Ses Kayıtları Değerlendirme
  • Kalibrasyon
  • Müşteri Temsilcisi Performans Analizi
  • Geri Bilidirim Odaklı Değerlendirme
  • Anlık Performans Takibi

Çağrı Merkezinizde tüm temsilcilerin performans değerlendirmeleri operasyonunuzun kalitesini artıracağınız biliyoruz. Bu nedenle Anlık, Dinamik, Kolay ve Temel Performans kriterlerine uygun değerlendirme sistemi geliştirdik. 

OTOMATİK ARAMA


Otomatik arama sistemi ile temsilci performansını üst seviyeye çıkartmanız ve müşterilerinize daha hızlı ulaşmanız için esnek, yönetilebilir ve kolay bir sistem geliştirdik. Predictive Dialer, Preview Dialer gibi modüller ile arama hızlarını kendinizin yönetebileceği bir yapı oluşturduk.
Çağrı-Merkezi-Otomatik-Arama
Çağrı-Merkezi-Müşteri-Deneyimi

MÜŞTERİ DENEYİMİ

Çağrı Merkezinizde eşsiz Müşteri Deneyimi yaratmanız için tüm iletişim kanallarını bir araya topladık ve sizlerin müşterilerinize eşsiz bir deneyim yaşatmasını sağladık

Analiz

Çağrı Merkezi yönetimi yazılımımız, iletişiminizin her yönünü izlemenize, daha iyi kararlar vermenize ve tasarruf etmek için tüm iş gücünüzü optimize etmenize olanak tanıyan analiz ve raporlama sistemiyle donatılmıştır.
Çağrı-Merkezi-Raporları

Omnichannel Çağrı Merkezi

Yazılımı İçin Hemen İletişime Geçin
Facebook, Whatsapp, Instagram, Telefon, Web Chat, E-Posta

Tümleşik

Çağrı Merkezlerine gelen tüm çağrılarda tümleşik olarak müşterilere hizmet sunmanızı sağladık, Müşteri Çağrı Merkezinize tercih ettiği iletişim kanalından gelmesini sağladık ve tüm bu iletişim kanallarından gelen müşterinizi tekilleştirdik. Böylece bir müşterinin tüm iletişim geçmişini görmenizi sağladık. Spechy OmniChannel Çağrı Merkezi Platformu ile müşterilerinize daha iyi hizmet vermenizi sağladık

Omnichannel Çağrı Merkezi
Kingbetting giriş - Sekabet -
ecasino.pro