MÜŞTERİ İLETİŞİMİNİN EN AKTİF YOLU

Çağrı Merkezinizle Yapabilecekleriniz Sınırlı Kalmasın
Gelişmiş çağrı merkezi yapısı ile müşterilerinizi doğru zamanda, doğru bilgilerle, doğru temsilciye bağlayın

Müşterilerinizden gelen yada müşterilerinize giden aramalarınızı, canlı destek hizmetinizi, görüntülü görüşmelerinizi ve maillerinizi tek bir ekrandan yönetin

Çalışanlarınızın oturum bilgilerini tek bir ekrandan yönetin

Yüzlerce operatör atayabilir, performans kaydı yapabilir, çağrı geçmişini görüntüleyebilir ve daha fazlasını isteğinize göre ekletebilirsiniz

ÇAĞRILARI YÖNETİN

Gelişmiş çağrı dağıtım modeli ile gelen aramalarını doğru zamanda doğru temsilcilere aktarmanıza yardımcı olur. Müşterilerden gelen talepleri hızlı cevaplayarak memnuniyeti artırın. 

ÇAĞRILARI KAYDEDİN

Spechy tüm telefon görüşmelerini kaydetmenize ve değerlendirmenize yardımcı olacak bir çok özellik barındırır. Kaydedilen çağrıları Kalite Değerlendirme formları aracılığı ile değerlendin. Müşteri Temsilcisi performansını ve verimliliğini artırın.

TEMSİLCİ PERFORMANSINI ÖLÇÜN

Sistem sizlere Müşteri Temsilcilerinin gerçek zamanlı performansını gözlemleyebileceğiniz Çağrı Durumları, İzleme Ekranları, Dashboard, Monitoring araçları sunar. Çalışanları takip ederek performanslarını kontrol altına alın.

Çağrı merkezinizi tek bir ekrandan yönetin

RAPORLARI ÖZELLEŞTİRİN

Özelleştirilebilir raporlar özelliği sizlerin doğru karar almasına yardımcı olur. İşletmeniz için takip etmeniz gereken KPI’ları destekleyici raporlar hazırlayın, ölçün, değerlendirin.

YÜZLERCE OPERATÖR TANIMLAYIN

Sınırları ortadan kaldırın. Yüzlerce operatör tanımlatın ve her bir operatörünüzün performanslarını, çağrı geçmişlerini, sürelerini ve canlı destek sohbet geçmişini sadece tek bir ekranda görüntüleyin.

IP SANTRAL İLE MEKANDAN BAĞIMSIZ

Operasyonunuzu dilediğiniz yere yayın. IP alt yapısı sayesinde lokasyon değişikliği olsa bile sisteminizi büyütebilir ve dilediğiniz yerden yöneterek müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

SUNUCUYA YEDEKLEME

Spechy’nin sunucuları ile istediğiniz verileri saklatın ve işbirliği içinde çalışın. Verileri bulut üzerinde tutarak hizmet ilişkisini aktif tutun.

CANLI DESTEK HİZMETİ VERİN

Çağrı merkezi ile canlı destek hizmetini birleştirmek çok kolay. Çünkü hazırda bulunan CRM yada Spechy CRM ekranından çok kanallı iletişimi tek bir ekrandan yöneterek çağrı merkezinin iletişimini arttırabilirsiniz.

OPERATÖRLERE MAİL DAĞITIN

Müşterilerinizden gelen öneri, şikayet, talep ve satın alma gibi mailleri operatörlerinize yönlendirerek, gelen maile cevap süresinden kazanırsınız. Ayrıca markanızın tanıtımlarını ve sunumlarını operatörleriniz aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Yönetimi ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

HEMEN MÜŞTERİ KAZANIN