Çağrı-Merkezi-OmniChannel

Cloud

Bulut alt yapı ile iletişim merkezlerinize çeviklik, esneklik, ölçeklenebilirlik, güvenlik, verimlilik ve yenilik sağladık. Yerli servis sağlayıcılar ve size özel bulut çözümümüz ile verilerinizin güvenliğini sağladık. Üstelik sadece sunucular değil internet bağlantısı ve diğer tüm bileşenlerde size özel kullandık.

Akıllı Çağrı Merkezi

Akıllı

Temsilcilerin iş yükünü en aza indirmek ve müşteri self servisini iyileştirmek için Spechy, bir temsilci sohbetine, sesli veya video görüşmesine aktarılmadan önce Chatbot, IVR, TTS, Speech Recognition modüllerimiz ile akıllı ve hızlı hizmet vermesini yardımcı olduk.

Çağrı Merkezi Scripter

Analiz ve Rapor

Bir işletmenin geleceğine yön verebilmesi için gereken raporlar ve analizleri hazırladık, temsilci performans, müşteri deneyimi, satış pazarlama raporları, etkileşim raporları gibi olmazsa olmaz raporları sistem ekledik.  

Çağrı Merkezi Uçtan Uca

OmniChannel

İletişim Merkezinizde Canlı Destek, E-posta, Facebook, Instagram, Twitter, Telefon, Görüntülü Görüşme gibi bir çok iletişim kanalı tek bir platformdan yönetmenizi sağlamakla beraber müşterilerinizi tekilleştirmenizi ve iletişim kanal bazlı raporlamanız için sistem geliştirdik. 

Wallboard

Müşteri Deneyimi

Eşsiz bir müşteri deneyimi için gereken CSAT, CES, NPS, FCR , FRT ve diğer tüm metrikleri farklı zaman dilimlerinde farklı koşullarda denemeniz ve müşteri deneyimi kalitesini artırmanız için sürekli sistemsel olarak takip edeceğiniz platformu oluşturduk. 

Çağrı-Merkezi-Backoffice

Yardım Masası

İletişim başladığı yerde mükemmelliği yakalamak için Müşteri Temsilcisi ile başlayan iş süreçlerinizi ölçme ve değerlendirme, departmanlar arası bildirim yönetim performansı karşılaştırmanız için tümleşik bildirim yönetimi sistem hazırladık.

Omnichannel Çağrı Merkezi

Yazılımı İçin Hemen İletişime Geçin
Facebook, Whatsapp, Instagram, Telefon, Web Chat, E-Posta

Tümleşik

Çağrı Merkezlerine gelen tüm çağrılarda tümleşik olarak müşterilere hizmet sunmanızı sağladık, Müşteri Çağrı Merkezinize tercih ettiği iletişim kanalından gelmesini sağladık ve tüm bu iletişim kanallarından gelen müşterinizi tekilleştirdik. Böylece bir müşterinin tüm iletişim geçmişini görmenizi sağladık. Spechy OmniChannel Çağrı Merkezi Platformu ile müşterilerinize daha iyi hizmet vermenizi sağladık

Omnichannel Çağrı Merkezi
Kingbetting giriş - Sekabet -
ecasino.pro