Görüntülü Görüşme Nedir

Video Chat Nedir?

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı farklı sektörlerde yer alan firmalar müşterileri ile etkileşimi ve verimliliğini artırmak için bulut uygulamaları kullanmaktadırlar. İnsan Kaynaklarından, Finans ve Sağlık Sektörüne kadar birçok sektör hızla bu konuda yeni teknolojileri kullanmaya başlamaktalar. Günümüzün teknolojisi haline gelen Video Chat’te birçok kurum ve kuruluş tarafından denenmek ve kullanılmak istenmektedir. Birçok kullanım alanına sahip Spechy Video Chat uygulamaları hem müşteri hem de işletmeler açısından etkileşim ve verimliliği artırmada kullanılabilirler.

Sağlık Sektörü Video Chat

Sağlık Sektörü Video Chat uygulamalarından bahsedecek olursak. Hasta doktor ilişkilerinde Lokasyondan bağımsız online danışmanlık hizmeti verilebilir.  Daha hızlı iletişim kurma ve yüz yüze görüşme imkânı ile hastaların belirli işlemlerini daha hızlı çözmelerine yardımcı olur. Örneğin Hastalar ile laboratuvar sonuçlarını hastaneye gelmeden yüz yüze Spechy Video Chat uygulaması ile anında görüşüp sonucu doktordan grafiksel bir ara yüzde görebilir ekran paylaşımı raporlar üzerinde doğrudan konuşabilirler.

İnsan Kaynakları sektöründe Video Chat

İnsan Kaynakları sektöründe Video görüşme ise işe alım süreçlerini oldukça hızlandırarak verimliliği artırmaya yardımcı olur. Görüşme yapmak istediğiniz adayları uzak lokasyondan görebilir ve ilk aşamada daha ofisinize gelmeden onun hakkında bir fikre sahip olabilirsiniz. Turnover’ı yüksek sektörlerde adaylarla iletişimi artırarak daha verimli daha hızlı işe alımlar yapabilirsiniz.

Bankacılık ve Sigortacılık Sektörlerinde Video Chat

Bankacılık ve Sigortacılık Sektörlerinde Video ile harikalar yaratabilirsiniz. Bankalar ve Sigorta şirketleri insansız şubeler kurabilir ve gelen müşterilerine tamamen video ile hizmet verebilirler. Teknolojik geliştirmeler sayesinde ıslak imza ile poliçelerini alabilir ve onlara hesap açabilirler. Yüz yüze iletişimin sunduğu avantajı kullanarak video ortamında iletişimi en üst seviyeye çekebilirler.

E-ticaret sektöründe Video Chat

E-ticaret sektöründe Video Chat anında ürün tanıtımlarından tutunda online ticareti yüz yüze ile buluşturmaya ve müşterilerinize güven vermenize yardımcı olur. Müşterileriniz e-ticarette Spechy Video Chat ile sizleri yüz yüze görebilir ve satın alacakları ürün hakkında sorularına hızlı cevap alabilirler.

Emlak Sektöründe Video Chat

Emlak Sektöründe Video artık ev göstermenin en kolay yolu oluyor. Akıllı telefonunuz ya da Tabletiniz ile artık müşterileriniz lokasyona gelmede tüm evi gerçek zamanlı görebiliyor ve aklındaki soruları sorabiliyorlar. Evin içini gördük peki dışarısı nasıl? Balkonundan hangi manzaraya bakıyor? Apartman girişinden itibaren onlara her türlü özelliği gösterebilir, asansörde kısa bir sohbet ile onlara yeni evlerinin kapısına kadar getirebilirsiniz.

 

Spechy Video Chat ile Maliyet Avantajı sadece görsel anlamda değil aynı zamanda ulaşım, erişim konularında hem sizin hem de müşterileriniz için maliyet avantajı sağlar.

 

Güven Kuran Ortamı müşterilerinize diledikleri zaman sizlerle yüz yüze görüşme güveni sağlayacaktır. Her görüşmede aynı müşteri ya da satış temsilcisi ile iletişime geçtiklerini gördüklerinde daha fazla güven duyacak ve sizin her zaman onların yanlarında olduğunuzu düşünecekler. Yüze Yüze iletişimin sıcaklığını Spechy ile daha fazla yaşayabilecekler ve eşsiz müşteri deneyimi ile her zaman size güvenecekler.

 

Geniş Erişim Ağı Kusursuz Entegrasyon ile Web Sitenizden, mobil uygulamanıza hatta reklam yaptığınız, ürünlerinizi sergilediğiniz Sahibinden.com, N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada gibi internet sitelerinden dahi video hizmeti başlatabileceğiniz bir entegrasyon geniş erişim ağı kurmanıza yardımcı olur.