SPECHY LONDRA’DA!

Sabancı Üniversitesi Girişim Hızlandırma Merkezi (SUCOOL), 26 Kasım ve 3 Aralık 2017 tarihleri arasında, Londra’da düzenlediği girişim kampı için, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) finansal desteği ile yürüttüğü ve Hızlandırma Programı’nın 2. Döneminde desteklediği 5 start-up’ı götürdü.

2017 yılında düzenlenmiş olan Hızlandırma Programı’nda büyük, küçük demeden her işletmeye Omni-channel İletişim Platformu sunan SPECHY’de vardı. 1 hafta süren programda 15’in üzerinde görüşme gerçekleştirildi.

 

Program içerisinde İngiltere’de pazarlama stratejileri, iş ve müşteri geliştirme üzerine çalışmalar, girişimci olmak, yatırım dünyası için finans mentorluğu, dijital pazarlama, Londra’da start-up kurmak gibi konularla, global firmalardan birçok kurucu, CFO ve CEO’lar hazırladıkları açılış konuşmalarını ve sunumlarını gerçekleştirdi.

 

Londra’daki kampta SPECHY İş Geliştirme Müdürü Metin Ögetürk’te, tüm start-up’ların sahne aldığı demo gününde çok kanallı iletişim platformu Spechy üzerine sunum çalışmaları yaptı.

Canlı Destek, Telefon, Görüntülü Görüşme, Sosyal Medya ve Email gibi iletişim kanallarını bir araya getiren SPECHY’den demo almak için buraya tıklayın!

 

“SUCOOL’un Londra kampına katılan start-up’lar şunlardı:

-Expertneed (www.expertneed.com): Butik danışmanlık firmaları ile ilgili danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerin buluştukları pazaryeri.

-Luxury Insider (www.luxuryinsider.co): Gelişmiş kullanıcı analiz araçları sayesinde lüks markalar ile doğru kullanıcıları eşleştirerek, kullanıcılara eşsiz deneyimler sunan dijital medya platformu.

-Reminis (www.reminisapp.com): Zaman ve mekandan bağımsız olarak, başkaları tarafından çekilmiş fotoğraflarınızı yüz tanıma teknolojisi ile bulup size getiren uygulama.

-Spechy (www.spechy.com): Kurumsal işletmeler için chat, video araması, mail, sosyal medya gibi farklı kanallardan yönetilen müşteri ilişkilerini tek platformda birleştiren omni-channel sistemler.

Ayrıca, demo akşamında Londra’da yaşayan bir Türk girişimci de misafir olarak sahne aldı:

-Workabout (www.workabout.io): Ortak çalışma alanı kullanabileceğiniz lokasyonlar bulup, burada çalışan profesyonellerle tanışmanızı sağlayan bir platform.”