Çok Kanallı İletişim

Canlı Destek,Telefon, Görüntülü Görüşme, Sosyal Medya, Email
Bir çok uygulamayı farklı kanallarda kullanmanın verimsizliğini ortadan kaldırmak için Spechy tercih edin. Sizlere tek arayüz üzerinden tüm bu kanalları yönetme imkanı sunuyor. 
VideoCall

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME

Web, Mobil Web ve Mobil uygulamanızdan müşterileriniz ile görüntülü görüşebilir ve onların destek taleplerine yüz yüze cevap verebilirsiniz. 

Canlı Destek

Müşterilerinize gerçek bir mağazadaymış gibi anında iletişim kurabilir ve gelen sohbet taleplerini Web ve Mobil uygulamanızdan yönetebilirsiniz. 

KIOSK

Mağazalarda veya Şubelerinizde self servis olarak hizmet vererek müşterileriniz görüntülü görüşme yaparak şikayetleri çağrı merkezinizden karşılayabilirsiniz. 

TeleponyIcon

Telefon

Spechy eşsiz iletişim yeteneği ile tüm telefon trafiğinizi yönetebilir ve sizin yeni nesil bir çağrı merkezi yazılıma sahip olmanıza yardımcı olur. Gelen ve giden çağrıları profesyonelce yönetebilirsiniz, temsilcilerinizin yeteneğini artırabilirsiniz. 

Social Media

Sosyal Medya

Dünyanın en popüler sosyal medya ağlarınadan gelen bildirimleri yönetebilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram, Viber, Telegram, Google Plus, Linkedin, Bip ve diğer uygulamalardı yönetebilirsiniz.  

Omni Email

EMAIL

Şirketinize gelen mailleri belirlediğiniz kurallar çerçevesinde müşteri temsilcileriniz ile buluşturabilirsiniz. Tüm mail trafiğinizi raporlayabilir, bu kanaldan gelen bildirimleri yönetebilirsiniz.  

Eşsiz Müşteri Deneyimi

Canlı Destek, Web Chat, Görüntülü Görüşme, Email, Sosyal Medya
İletişim Kanallarının

Performansını Artırın

Tüm iletişim kanallarından gelen bildirimlerin belirlenen akıllı dağıtım modeli ile müşteri temsilcilerinize doğru zamanda, doğru yerde dağıtım yapıyoruz. Böylelikle tüm iletişim kanallarından gelen bildirimleri gerçek zamanlı görebilir ve müşterileriniz ile anında iletişime geçebilirsiniz. 

Improve Call Center Performance
Call Center
Çağrı Merkezinizi

Kâr Merkezine Dönüştürün

Canlı Destek, Telefon, Görüntülü Görüşme, SMS, Email, Sosyal Medyadan gelen bildirimleri harmanlayarak müşteri temsilcilerinize dağıtıyoruz. Gerçek zamanlı dağıtım sayesinde verimliliği üst düzeye çıkararak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. 

Daha Fazlası

Canlı Destek, Web Chat, Görüntülü Görüşme, Email, Sosyal Medya