Tüm Bankaların ve Ödeme Sistemlerinin Sanal Pos Entegrasyonu

Çok Kanallı İletişimde Sanal Pos

Günümüz ticaretinin olmazsa olmazlarından sanal pos entegrasyonu ile tüm iletişim kanallarından tahsilatlarını yapmanıza yardımcı oluyoruz. Web Chat, Telefon, Sosyal Medya gibi tüm iletişim kanalları üzerinden müşterilerinizden tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Türkiye'nin Önde Gelen Sanal Pos Servis Sağlayıcıları

Bankalar ve Ödeme Sistemleri

Visa ve Master logolu tüm banka sanal poslarına entegre olarak tüm iletişim kanallarından tahsilat yapmanıza yardımcı oluyoruz.
Iyzico-Sanal-Pos-Entegrasyonu
İyzico Ödeme Sistemleri entegrasyonu ile İyzico servislerini kullanarak tüm iletişim kanallarında Kart Saklama, Tahsilat işlemlerinizi yapmanıza yardımcı oluyoruz.
Payu-Sanal-Pos-Entegrasyonu
Payu Entegrasyonu ile iletişim kanallarının hepsinden tahsilat yapabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Sanal Pos ve ya IVR pos entegrasyonu ile müşterilerinize daha iyi hizmet sunmanızı sağlıyoruz.
HepsiPay entegrasyonu ile pazar yerlerinde yapılan alışverişleri çok kanallı hale getirebilir ve tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.
Tek Platform ile

Tüm İletişim İhtiyaçları Bir Yerde

Spechy’nin içinde barındırdığı santral yapısı ile de Santral, Çağrı Merkezi ve Çok Kanallı İletişim platformuna sahip olabilirsiniz. 

Detaylı Bilgi