İster Open Source ister Dünyanın Önde Gelen Santral Donanım ve Yazılımları

Santral Uygulamaları Entegrasyonu

Tüm santral yazılım ve donanımları ile entegre olabilir, mevcut yapınızı bozmadan çok kanallı iletişim yeteneklerine sahip olabilirsiniz. Spechy mevcutta kullandığınız ürünlere kolayca entegre olarak onları yönetir ve onların performansını artırmaya yardımcı olur. 

Dünyanın Önde Gelen

Santral Yazılım ve Donanımlar

Avaya-Santral-Entegrasyonu
Spechy’nin AVAYA entegrasyonu iki çözümün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda tüm iletişim alt yapınızı Omni-Channel yapmanızı sağlar. Daha fazla iletişim merkezi yeteneklerine sahip olabilirsiniz.
Cisco-Santral-Entegrasyonu
Spechy’nin CİSCO entegrasyonu iki çözümün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza yardımcı olur. Düşük maliyeti ve Bulut tabanlı yapısı ve Hybrid Cloud olma yeteneği ile tüm iletişim alt yapınızı Omni-Channel yapmanızı sağlar.
Asterisk-Santral-Entegrasyonu
Spechy’nin ASTERISK entegrasyonu iki çözümün avantajlarından aynı anda yararlanmanıza yardımcı olur. Daha kararlı bir Ip santrale sahip olabilirsiniz. Web tabanlı yönetim yeteneğine sahip olabilir ve tüm iletişiminizi çok kanallı yapı haline dönüştürebilirsiniz.
Siemens-Santral-Entegrasyonu
Spechy'nin Hybrid yapısı ile Siemens santralinizi buluta çıkartabilir ve maliyetlerinizi optimize edebilirsiniz. Aynı zamanda omnichannel iletişim yeteneklerine de sahip olabilirsiniz.
Tek Platform ile

Tüm İletişim İhtiyaçları Bir Yerde

Spechy’nin içinde barındırdığı santral yapısı ile de Santral, Çağrı Merkezi ve Çok Kanallı İletişim platformuna sahip olabilirsiniz. 

Detaylı Bilgi