Servis Destek Yazılımları Entegrasyonu

Dünyanın önde gelen Servis Destek yazılımlarına tek bir tıklama ile entegre olma yeteneği Spechy müşterilerinizi daha iyi tanımanıza ve yönetmenize yardımcı olur. Onlara en hızlı ve en etkin şekilde hizmet verebilir ve iletişim yeteneğinizi artırabilirsiniz. 

Dünyanın Önde Gelen

SERVİS DESTEK YAZILIMLARI

Zendesk-Entegrasyonu
Spechy ve Zendesk entegrasyonu ile gelişmiş müşteri hizmetleri yazılımınızı, gelen, giden ve bulut tabanlı iletişim merkezi çözümleri grubuyla birleştirir. Tüm destek faaliyetlerini, müşteri memnuniyeti ölçümlerini ve iletişim özelliklerini tek bir kullanıcı arabiriminde düzene sokarak temsilcilerin sorunsuz bir müşteri deneyimi sunma gücüne sahip olmalarını yardımcı olur.
ServiceNow ile Spechy bulut iletişim platformu ile yüksek kaliteli müşteri desteği sunma becerinizi basitleştirin ve otomatikleştirin. Açılan servis taleplerini çok kanallı olarak yönetebilir ve iletişim yeteneklerinizi artırabilirsiniz.
FieldAware-Entegrasyon
Field Aware entegrasyonu ile gelişmiş saha destek yazılımınızı, gelen, giden ve bulut tabanlı iletişim merkezi çözümleri grubuyla birleştirir. Tüm saha destek faaliyetlerini, müşteri memnuniyeti ölçümlerini ve iletişim özelliklerini tek bir kullanıcı ara biriminde düzene sokarak temsilcilerin sorunsuz destek hizmeti sunmalarına yardımcı olur.
FreshDesk-Entegrasyon
FreshDesk entegrasyonu ile gelişmiş Help Desk Ticketing yazılımınızı,çok kanallı iletişim merkezi çözümleri grubuyla birleştirir. Tüm destek faaliyetlerini, müşteri memnuniyeti ölçümlerini ve iletişim özelliklerini tek bir kullanıcı ara biriminde düzene sokarak temsilcilerin sorunsuz destek hizmeti sunmalarına yardımcı olur.